Ankara Dijital Danışmanlık

dijital ajans ankara

Dijital Danışmanlık #Ankara

Ankara, Türkiyenin başkenti ve firmaların dijital ihtiyaçlarında İstanbuldan sonra helen 2.en büyük market olma özelliğini gösteriyor. Ankarada birçok kurumsal dijital hizmetler veren firma bulunmaktadır, bunlardan biride DEV. Vadi Interactive, peki neler yapıyoruz ve bizi diğer firmalardan ayıran unsurlar nelerdir?
Farkımız;

 • Öncelikle dijital hizmet veriyoruz ve dijital çalışıyoruz talep ettiğiniz firmanızın ihtiyacı olan tüm internet, web sitesi, sosyal medya ve dijital pazarlama gibi konularda hatta firmanızın ofisi restoremi edilecek, tüm yazılım, tasarım ve pazarlama hizmetlerinize tek bir firmadan DEV. Vadi Interactive üzerinden alabilirsiniz.
 • Ofisinize yada şirketinize gelip firmanızın ihtiyaçlarını ve sektörde nasıl büyüyeceğini beraber belirliyoruz, bizi çağırmaktan çekinmeyin.
 • En iyi tasarımcılar ve yazılımcılar ile çalışıyoruz, eğer işlerimizde yoğunluk var ise önemli değil 7-24 DEV. Vadi Interactive’e hizmet veren remote yazılımcı ve tasarımcılarımız var. Hiç sorunda değil.
 • Biliyorsunuz Ankarada en ucuz bir yazılım yada tasarım studiosunun kirası 15000 tl yi aştı, bunu size yansıtmamak ve fiyatları en minimal seviyede tutmak için tüm arkadaşlarımız ile tarafınıza remote hizmet veriyoruz, ama ne zaman isterseniz Çankayadaki ofisimize bize öncesinde haber vererek ziyarette bulunabilirsiniz. Mimari ve restorasyon hizmetleride verdiğimizden ofisimiz biraz dağınık olabilir, lütfen haber edin. Ofisimiz sadece müşterilerimiz ile görüşmek içindir, remote çalışıyoruz.

   

  Sektörde Yeni Kurulan Firmaların Avantajları

  • Öncelikle bu konuda hizmet veren çok fazla firma bulunmaktadır fakat bu sektör zaten daha yeni sayılır, en eski profesyonel olarak çalışan firmalar Türkiyede 4-6 sene önce kurulmuş ve birçok müşteri edinmiş ve bildiğimiz bazıları sadece ben müşteriden alacağım ücrete bakarım modundalar. Yeni kurulan bir firmanın ise referans projeye ihtiyacı vardır ve vereceğiniz işyükünü en profesyonel ve kurumsal şekilde yerine getirirler çünkü bu sadece bu bir iş değil onun için, en iyisi olmalı ki piyasaya sözünü geçirebilsin.
  • Uygun Fiyat politikaları, çünkü sektörde devamlı müşterilerine hizmet yetiştirmek isteyen bir firma hele buda dijitalse elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini eski bir firmaya göre işin ciddiyetinin farkındadır.
  • Referansı kendisidir, “kelin ilacı olsa kendi başına sürer” sözünü hatırladınız değil mi? Eğer Google aramalarında karşınıza çıktık ve şuan bu yazıyı okuyorsunuz, işte SEO budur 🙂
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.