Ankara Dijital Reklam

Dijital Pazarlama Hizmetleri Ankara

Dijital reklamlar tüm sosyal medya ve arama motorlarında, film izlerken, gezinirken, tv lerde kısaca hayatımızın her yerinde, peki bu dijital reklamları kim yapıyor, tabiki;

Dijital Reklam Ajansları

İşinizi büyütmek veya kurumsal bir yapıya bürünmek için kesinlikle firmanız djital reklam hizmetleri almalısınız.
DEV. Vadi Interactive olarak tarafınıza profesyonel ve kurumsal hizmet veren bir Ankara Dijital Reklam ajansı olarak bu hizmeti en iyi fiyat-performans politikaları ile sunmaktayız.

Dijital Reklam nedir?

Dijital reklam, Firmanız yada kurumunuzu Internette yada Sosyal medyada öne çıkarmak için yapılan dijital tasarım ve animasyonlar bütünüdür.

Dijital Reklam Hizmeti alabilmek için websiteye ihtyacım var mı?

Evet, kesinlikle websitenizin olması geridönüşüm oranlarını yüzde 90 oranında etkilemektedir. DEV. Vadi Interactive olarak Ankara Web Tasarım hizmetleri verdiğimiz için bu konuda tüm hizmetleri alabilirsiniz.

Dijital Reklam Nasıl verilir?

Öncelikle bu konuda dünyada tekel durumunda olan arama motoru Google üzerinden, Google ads aracılığı ile tasarlanan reklamlarını ve hizmetlerinizi aklınıza gelebilecek olan tüm detayları yerel bir bölge yada ülkeler bazında milyonlarca insanın görmesini sağlayabilirsiniz.

Ankara Dijital Reklam ajansı olarak, reklam hizmeti verme süreçlerimiz şu şekilde ilerliyor.
  1. Tarafımızdan hizmet aldığınız takdirde sektörünüzle ilgili tüm bilgileri ve detayları tarafınızdan dinliyor ve sonrasında endüstri analizi yapıyoruz.
  2. Sonrasında müşteri portföyünüze göre reklamlarınızı tasarlayıp tarafınıza sunuyoruz
  3. Onay verdikten sonra, reklamınızı doğru anahtar kelimeler ve en iyi lokasyonları bularak tarafınıza en az maliyet ve en fazla performans geridönüşümü verecek şekilde yayınlıyoruz
  4. Son aşamada ise Haftalık olarak tüm detayları ile beraber reklamınızın istatistikleri ve geridönüşüm oranını raporluyor ve tarafınıza sunuyoruz.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.