Ankara E Ticaret

E Ticaret Website fiyatları

E Ticaret Nedir?

E Ticaret günümüzde gerçek hayatta ürün satan ve hizmet veren işletmelerin hizmet ve ürün satım işlemlerini internet vasıtasıyla online olarak yapmasıdır.

Nasıl E Ticaret Yapabilirsiniz?

Öncelikle E Ticaret yapabilmeniz için firmanıza bir E ticaret websitesi ihtiyacınız var.
Tabi Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi hazır platformlardada kayıt açarak ürünlerinizi satabilirsiniz fakat şunu unutmayın ki bu platformlarda tarafınızdan ürün satın alındığı takdirde belirtmiş olduğunuz ürün fiyatı üzerinden yüzde 20+ oranında komisyon alınmaktadır. Shopify gibi aylık ödemesi 2000-4000 tl arasında değişen fiyatlarla kiralık E ticaret websiteleride edinebilirsiniz fakat yıl bazında düşündüğünüzde bu platformlarda tarafınız için çok karlı gözükmemektedir.
Komisyonlara boğulmamak adına yapabileceğiniz en doğru işlem kendinize yada firmanıza ait bir e Ticaret websitesi yaptırmalısınız.

Ankara E-Ticaret Websitesi

DEV. Vadi Interactive olarak başta Ankara veya herhangi bir lokasyonunda tarafınıza en hızlı güvenilir ve sektörünüze en uygun tasarımlarla donatılmış olan e Ticaret websitesini yapıyoruz.
e Ticaret websitesi yapım aşamaları

  • Sekörünüzü inceliyoruz ve rakip firmaları analiz ediyoruz
  • Satacağınız ürün fotoğraflarını ve videolarını çekip E Ticaret websitenize uygun hale geliyoruz
  • E Ticaret sitenizi hazırlandıktan sonra sizin adınıza ürün resimlerini entegre edip, ürün bilgilerini ve fiyatlarını giriyoruz
  • Son aşama olan sanal post entegrasyonu yapıp satın alım test aşamasını bitirip, websitenizi yayınlıyoruz.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.