Ankara ERP Yazılım

Özel Yazılım Üretimi

ERP Yazılım Nedir?

ERP Yazılımlar orta ve büyük ölçekli işletmeler için yapılan kurumsal kaynak planlama yazılımlarıdır. Hizmet yada hammadde maliyetleri, personellerin maaş skalası ve diğer tüm ödemeler için kullanılan bir firmanın kurumsal olmasını yada kurumsal hizmet vermesi için geliştirilen en önemli yapıtaşıdır ERP Yazılımlar.
Stok yönetim programları,muhasebe programları ve birçok etken sizi ERP Yazılım satın almaya itebilir ve piyasada çok sayıda hazır satılan ERP Yazılımlar ve peki siz hangisini tercih etmelisiniz.

Size tavsiyemiz eğer yeni kurulan bir işletme iseniz ve hammadde üretimi yada fabrika tipi bir yeri işletiyorsanız, ERP yazılım seçerken kesinlikle hazır satılan ERP yazılımlarından uzak durmalısınız. Çünkü satın almak istediğiniz yazılım kesinlikle size ve şirketinize ait olmalı ve sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirilmelidir.

ERP Yazılım Geliştirme Süreci nasıl işliyor

  • DEV. Vadi Interactive olarak fabrikanıza yada hizmet verdiğiniz firmaya gelip istediğiniz tür kurumsal kaynak planlama yazılımını tarafınızı dinleyip ve yazılımda neler olması gerektiği, sektörünüzü tarafınızdan dinleyip karşınızda yazılım şemasını çiziyoruz.
  • Daha sonra tarafınıza sunup son bir kontrol ile sizden onay alıyoruz ve yazılım geliştirme sürecimiz istediğiniz şekilde verdiğimiz süre boyunca başlıyor.
  • Son aşamada tarafınıza gelip yazılımı kontrol etmenizi istiyoruz ve istediğiniz bir ek sekme yada bölüm var mı? diye soruyoruz.
  • Sonrasında ise tarafınızdan son bir kez onay alıp, yazılımınızı yayınlıyoruz ve yıllık döngüler halinde güvenlik ve güncelleme hizmetlerini sunuyoruz.
  • Yayınlama işi bitirildikten sonra ise yazılımı kullanacak olan personele 1 hafta ücretsiz eğitim veriyoruz.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.