Ankara Mobil Uygulama Geliştirme

Ankara Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüz dijital dünyasında mobil uygulamalar artık internet tarayıcılarının bile tamamen önüne geçti. Whatsapp, Facebook, Instagram, banka uygulamaları derken , eğitim ve eğlence sektörü gibi alanlarda ana taşı oldu mobil uygulamalar.
Mobil uygulama ; çeşitli platformlarda ve değişken yazılım dillerinde geliştirilen komutlar bütünüdür. Son kullanıcınında bu komutları mobil cihazında basit bir arayüz ile harekete geçirmesi olayıdır.

Ankarada Mobil Uygulama Geliştiren Firmalar

DEV. Vadi Interactive olmak üzere Ankara lokasyonunda hizmet veren çok sayıda sizin için mobil uygulama geliştiren firma bulunmaktadır.
Tarafınız için en iyi hizmeti veren mobil uygulama yapan firma bulmak için öncelikle firmaya mobil uygulamanın UI ve Ux tasarımlarının yapılıp yapılmayacağını sormalısınız. Çünkü mobil uygulama yaptırmak ucuz bir iş değildir ve verdiğiniz her kuruşun etkisini görmek isteyeceğinizden dolayı arayüz tasarımı önceden yapılması bir uygulamayı geliştirmeye başlamadan önceki en önemli iştir.

Mobil Uygulama yapım aşamaları

Sırasıyla;

  • İlk olarak tarafınızdan yaptırtmak istediğiniz mobil uygulamanın kime ve hangi kitleye hizmet vereceği dinlenir
  • Daha sonra istekleriniz doğrultusunda Mobil uygulamanın UI ve UX tasarımı tarafınıza sunulur,
    UI arayüz tasarımı tanımı, mobil uygulamanız tıpkı bitmiş ve tamamlanmış gibi çeşitli yazılımlarda çizilip tasarlanıp tarafınıza sunulması işlemidir.
  • Bizim kullandığımız Google’nin sunduğu mobil uygulama geliştirme platformu olan Flutter ve .dart dilinde mobil uygulama geliştirme süreci başlar.
  • Projenin büyüklüğüne göre mobil uygulamanız geliştirildikten sonra tarafınza test cihazında bir örnek sunulur ve onay vermeniz halinde tarafımızdan sizin adınıza yayınlanır.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.