Ankara Yazılım Firmaları

Özel Yazılım Üretimi

Ankara Yazılım Firmaları

Ankarada hizmet veren birçok kurumsal ve küçük-orta seviye yazılım şirketi bulunmaktadır. Müşterilerine kurumsal hizmet veren DEV. Vadi Interactive firmanızın büyümesine ve kurumsal olmasına katkıda bulunacak en önemli yazılımları istekleriniz doğrultusunda geliştirip tarafınıza teslim etmektedir.

Yazılım firmalarına birbirinden farklı kılan nedir?

Öncelikle DEV. Vadi Interactive olarak yazılım piyasasında mağdur olan birçok müşteri ile iletişim halindeyiz. Sözleşmesiz çalışan ve belirttiği günde yazılımı teslim etmeyen birçok yazılım firması bulunmaktadır ve mağdur olan müşterilerimize “neden o firmayı tercih ettiniz?” diye sorduğumuzda, “fiyatları çok uygundu” cevabını vermekteler.
Unutulmamalıdır ki tüm dünyada yazılım ve tasarım işleri döviz cinsinden hesaplanmaktadır. 2022 itibariyle bir iyi bir yazılımcının maaşı 30 000 tl – 70 000 tl arasında değişmektedir. Durum böyle olunca yazılım yaptırmanın tarafınız açısından uygun yada pahalı olması beklenmemelidir. Çünkü yaptıracağınız yazılımın lisansı sadece size ait olacaktır ve bunun gerçekten çok zor ve maliyeti yüksek olan bir iş olarak düşünüldüğünde verilen fiyatlar her zaman tarafımız açısından optimum seviyededir.

Yazılımda Kurumsallık Nedir

Güzel bir plaza katı ve birçok çalışanı olması bir yazılım firmasını kurumsal yapmaz tamamen müşteri portföyü ve çalışma prensipleridir yazılım firmasını kurumsal yapan, çünkü adı üstünde yazılım bu bir dijital ürün ve diital dünyada kurumsallık, müşterilerine verdiği dijital ürünler ile kurumsal olabilir bir yazılım firması.
Bizde misyon ve vizyon edinerek bu düşünceyi tarafınıza en iyi ve en güvenilir yazılımları geliştirmek için çalışıyoruz.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.