Dijital Ajans İstanbul

Dijital Danışmanlık Firması

Dijital Ajans Nedir?

Günümüzde adını sıkça duymaya alıştığımız dijital ajanslar, firmanız yada kurumunuz için tüm sosyal medya tasarımlarınızı, websitenizi, SEO hizmetleri ve reklam çalışmalarını yapan dijital hizmet birimleridir.

İstanbul Dijital Ajansları

İstanbul Maslakda açılacak olan yeni ofisimiz ile beraber tarafınıza kurumsal dijital ajans ve ötesi dijital hizmetler vermek için çalışacağız.
ALL IN ONE! vizyonu ile yola çıktık ve müşteriler tarafında Reklam hizmetlerini ayrı bir firmadan, tasarım hizmetlerini başka bir firmadan veen önemlisi yazılım hizmetlerini başka bir firmadan alma devrini kapatacağız.
Bünyemizde remote tipiyle çalışan birçok yabancı yazılım mühendisi ve tasarımcı bulunmaktadır. Tarafınıza en iyi değil, en mükemmel daha önce hiç görmediğiniz müşteri hizmetlerini vermeye çalışıyoruz.

Dijital Ajans seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Öncelikle kurumsal dijital ajans ile çalışırken en önemli nokta iki tarafında sözleşme ile çalışmasıdır. Sözleşme son çıkan KVKK kanunuyla tamamen iki taraf içinde çok fazla bağlayıcılık ve güven getirdi piyasaya, sözleşme usulü ile çalışmayan hiçbir ajans gözümüzde gerçek bir ajansı ifade etmiyor.
Müşterisini para olarak görmektense yada “ucuz fiyat vereyim tüm müşteriler bana gelsin” mantığıyla iş yapan ajanslara itibar etmeyiniz. Çünkü dijital sektörde tarafınızdan alınan her bir kuruş iş zamanı hesaplanılarak yapılır. Yapılacak olan çalışmalar genel olarak bellidir ve tamamen sabır ve yetenek üzerine kurulu bu sektörde diğer firmalara göre yaptıracağınız ucuz iş size sadece para kaybettirecektir.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.