Dijital Danışmanlık Firmaları

Dijital Danışmanlık Firması

Dijital Danışmanlık Nedir?

Dijital dünyada danışmanlık firmalarıda her geçen gün artmaktadır. Peki Bu kadar çok dijital danışmanlık şirketinin içinde hangisini seçmelisiniz?
Belki kendisini övüyor diyeceksiniz ama şöyle tarafınıza bir sunum yapalım. Türkiyede tek 3.kişilere, şirketlere vekurumlara oyun geliştiren taşeron firmayız.
Neden bu detayı veriyoruz, çünkü oyun geliştirmek için ileri derecede modelleme bilginiz, tasarım yeteneğiniz, en önemlisi kurgu yapabilmeniz ve iyi derecede yazılım bilgisine ihtiyaç vardır. Bunların hepsini yapan bir şirket sizin sosyal medyanız için neler yapar yada marka animasyonlarınızı nasıl oluşturur veya firmanız için kurgulama yani PR çalışmalarında sizi nasıl rakiplerinizin önüne geçirip sektörünüzde en iyi olmanıza destek olabilir.

İşte tüm bunlardan dolayı biz en iyisiyiz diyoruz. Yaklaşık 16 ay önce DEV. Vadi Interactive kuruldu ve biz sektörün en yeni firmalarından biriyiz.

Sektörde Yeni Kurulan Firmaların Avantajları

  • Öncelikle bu konuda hizmet veren çok fazla firma bulunmaktadır fakat bu sektör zaten daha yeni sayılır, en eski profesyonel olarak çalışan firmalar Türkiyede 4-6 sene önce kurulmuş ve birçok müşteri edinmiş ve bildiğimiz bazıları sadece ben müşteriden alacağım ücrete bakarım modundalar. Yeni kurulan bir firmanın ise referans projeye ihtiyacı vardır ve vereceğiniz işyükünü en profesyonel ve kurumsal şekilde yerine getirirler çünkü bu sadece bu bir iş değil onun için, en iyisi olmalı ki piyasaya sözünü geçirebilsin.
  • Uygun Fiyat politikaları, çünkü sektörde devamlı müşterilerine hizmet yetiştirmek isteyen bir firma hele buda dijitalse elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini eski bir firmaya göre işin ciddiyetinin farkındadır.
  • Referansı kendisidir, “kelin ilacı olsa kendi başına sürer” sözünü hatırladınız değil mi? Eğer Google aramalarında karşınıza çıktık ve şuan bu yazıyı okuyorsunuz, işte SEO budur 🙂
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.