Google Reklam Verme Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri Ankara

Google Reklam Verme Nasıl yapılır?

Günümüzde Google dünyada dijital pazarlama hizmetlerinin %91 ini ele geçirmiş durumdadır. Bir ürün yada hizmet üretiyorsunuz ve bu ürünü yada hizmeti potansiyel müşterilerinizin görmesini istiyorsunuz. Bunun içinde bu konuda en güvenilir ve en çok tercih edilen Google ADS hizmetinden yararlanmak istiyorsunuz.
Bunun için yapmanız gereken ilk şey bir gmail hesabına sahip olmanız daha sonra Google ads üzerinden giriş yapıp otomatik reklam verme özelliği ile Google nin sizin için en iyi olacak olan reklam yayınlanma sürecini otomatik olarak tamamlayacaktır. Fakat unutulmamalıdır ki Google tıklama başına sizden 9-30 tl arası bir ücret almaktadır ve bu ücreti sizden almak için herşeyi yapar. Bunun önüne geçmek içinde Google otomatik reklam verme özelliğini iptal edip manuel olarak kendi reklamlarınızı kendiniz oluşturmanız gerekmektedir.

Google ADS Özel Reklam Oluşturma nasıl yapılır?

Öncelikle doğru anahtar kelimeler ve rakip firmaların analizini belirli bir süre boyunca analiz etmeli ve doğru yerde ve doğru zamanı seçip reklamlarınızı ona göre yayınlamalısınız. Bu konuda hizmet veren Google Reklam Ajansı olarak tarafınız için en iyi reklamları tasarlayıp oluşturup, yayınlıyoruz. Tüm planlamalarda ve bütçe raporlarından ne kadar reklam harcaması yapmanız gerektiğine kadar tüm sorularınızı istatistiksel olarak tarafınıza sunuyoruz.

Google Reklamlarında başarı oranı nedir?

Reklam yayınlanma sürecinin sonunda buna ancak siz karar verebilirsiniz, tarafınıza gelen yeni müşteriler ve çalan telefonunuz bu başarı oranı etkileyen en önemli faktördür.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.