Google Reklam Yönetimi

Dijital Danışmanlık Firması

Google Reklam Yönetim Hizmetleri

Kurumunuz yada firmanız için yeni müşteriler kazanmak ve yaptığınız başarılı işleri milyonlarca kişiye tanıtmanın en iyi ve ekonomik yöntemidir dijital reklamlar.
Günümüzde dijital reklam piyasasının yüzde 81 ine sahip olan Google günümüz itibariyle bir arama motorundan çok daha fazlası.
DEV. Vadi Interactive olarak tarafınız için reklamlarını sektörünüze uygun şekilde en iyi lokasyon ve en uygun anahtar kelimeler ile bütçenize uygun şekilde Google üzerinden yayınlayabiliriz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Firmanız için yayınlamak ve tasarlatmak istediğiniz reklamları en uygun anahtar kelimeler ve en iyi lokasyonlar seçilerek belirlenen en iyi saatler içinde yayınlama sanatıdır arama motoru pazarlaması
Ankara dijital reklam hizmetleri kategorisi altında tarafımız açısından bu konuda sektördeki en iyi reklam-pazarlama hizmeti veren firmalardan biriyiz.

Google Reklam Hizmeti hangi durumlarda almalısınız?

Kurumsal bir firma işletiyorsanız yada yeni kurulan firmanız için reklam konusunda risk almak istemiyorsanız kesinlikle bu konuda profesyonel destek almalısınız
Tıklama başına 12 TL ile 40 TL arasında tarafınızdan ücret alan Google, tek bir noktayı bile es geçtiğinizde tarafınıza reklam çalışmaları maddi kayıp olarak geri dönebilir.
Bu yüzden tarafımızdan danışmanlık ve hizmet alabilirsiniz haftalık raporlama hizmetimiz ve reklamlarda geridönüş oranı gibi konularda tüm süreçleri profesyonel olarak tarafınıza sunmaktayız.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.