İstanbul Medya Ajansı

Dijital Pazarlama Hizmetleri Ankara

Medya Ajansı Nedir?

Görsel ve İşitsel tasarımların tarafınıza harmanlanıp tasarlanması ile ortaya çıkan dijital ürünlerin son kullanıcıya sunan ve ajans hizmetleri veren birime medya ajansı adı verilir.
Medya ajansları firmanıza özel dijital içerik üreten ve dijital dünyada büyümenizi sağlayacak olan tüm süreçleri sizin için yönetecek olan hizmetleri vermektedir.

Medya Ajansı seçerken Dİkkat edilmesi gerekenler

Öncelikle tarafınız için medya ajansının yapacağı tüm işlemleri ve hizmet detaylarını öğrenmeniz gerekmektedir. Tarafımızdan bu konuda hizmet alan firmalar “Firmamın reklamını yaptırmak istiyorum” diye bize başvurduklarında onlara “Tabi yaparız” cevabından ziyade, genel olarak ihtiyacı olan müşteri kitlesini, nereye ve hangi sektörde hizmet verdiklerini tüm detaylarına kadar sunuyoruz.

Örneğin hizmet verdiğiniz sektördeki rakipleriniz çok güçlü ise ve birçoğununda halihazırda hizmet aldığı reklam ajansı var ise bu durumu müşterilerimize söylüyoruz çünkü maliyet ve medyada başarıya olan süre gittikçe uzuyor böyle durumlarda, müşteriyi para getiren kişi olarak görmektense büyük düşünüp müşterimizi sadece referansımız olarak görmek bizim açımızdan çok daha etik gözüküyor.

Bir medya projesinin araştırmalar sonucunda müşterinin istekleri ile başarıya ulaşıp ulaşamayacaını olasılıkları göz önünde bulundurararak raporluyoruz, eğer başarı ve çok sayıda fiziksel müşteriye ulaşmaksa amaç ve rakip firmalarda aynı agresif reklam ve medya hizmetlerini yayınlıyorsa bu konuda müşterimizin ileride üzülmesini istemeyip tüm gerçekleri ve yapılması gereken çalışmalar hakkında kendisini bilgilendiriyoruz.

DEV. Vadi Interactive olarak yakında İstanbul Maslak bölgesinde açacağımız ofisimizle İstanbuldaki müşterilerimizede İstanbulda kurumsal hizmet vermeye başlayacağız.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.