İstanbul Web Tasarım

ankara web tasarım

İstanbul Kurumsal Web Tasarım

Yakında İstanbul Maslakta yeni açılacak olan ofis ve stüdyosu ile tarafınıza hizmet verecek olan, DEV. Vadi Interactive web tasarım alanında Türkiyede hizmet veren firmalar kategorisinde tarafınıza profesyonel ve kurumsal hizmet vermeyi misyon olarak görmektedir.

İstanbul Web Tasarım Fiyatları

İstanbul web tasarım fiyatları bu hizmeti veren firmadan firmaya birçok çeşitlilik göstermektedir. Bu fiyatlara kesinlikle 500 tl- 4000 tl arasında tarafınıza hiçbir işgücü gerektirmeyen hazır websiteleri kendileri yapmış gibi sunan firmaları dahil etmeyeceğiz.

Öncelikle istanbul web tasarım firmaları günümüzde müşterilerine direkt HTML tabanlı veya WordPress platformunu tercih ederek web tasarım hizmetlerini tamamlıyorlar peki web tasarım fiyatlarını etkileyen faktörler olarak ele alırsak bir websitenin HTML yada WordPress olması fiyata etki eder mi?
Deneyimlerimize bakarak söylemek gerekirse cevap tamamen “hayır” etki etmez. Çünkü adı üstünde web tasarım ve bu hizmeti yerine getiren kişinin hayal dünyası ile kurgulanan iyi derecede photoshop, Illustrator, corel draw yada after effects gibi yazılımlarla resim ve video oluşturabilen tasarımcı kişilerin oluşturdukları dijital resim ve videoları hali hazırda olan web yazılımının içine entegre etme sanatıdır web tasarım, fakat belirtmek isteriz ki bir website ister HTML yada ister WordPress olsun, web tasarım yapan kişinin mutlaka html,css ve azda olsa javascript bilgisine sahip olmasında fayda var.

Peki 2022 itibariyle İstanbul web tasarım fiyatları ne durumda? Türkiyede son dönemlerde ciddi döviz, gayrimenkul ve kira artışlarıda yazılım ve tasarım sektöründe ciddi artışlar yaşanmasına sebep olmuştur. İstanbul üzerinden web tasarım hizmetleri veren firmaların fiyat ortalamaları ortalama olarak aşağıdaki gibidir.

  • Yeni kurulmuş olan firmanız için basit yapıda özel tasarım websitesi fiyatları : 14000 tl den başlıyor.
  • Kobi veya halihazırda websitesi olan fakat yeni ve daha detaylı bir websiteye ihtiyaç duyan firmalar için özel web tasarım fiyatları : 28000 tl ve üzeri
  • Kurumlar, vakıflar veya orta-büyük kurumsal şirketlerin talep ettiği birçok form, kariyer sayfası veya detaylı olarak güncelleme gerektiren özel tasarım website fiyatları : 80000 tl ve üzeri

Yukarıda belirtilen fiyatlar piyasada günümüzde istediğiniz özelliklerde geliştirilip tasarlanacak olan websiteler için verilmiştir. Bu fiyatlar tamamen web tasarım firmalarının belirlediği ölçütler olup daha az veya daha fazla olarak firmadan firmaya değişebilmektedir. Tekrardan belirtmek isteriz ki yukarıda belirtilen fiyatlar hazır website tasarımları için değil özelleştirilmiş ve sadece sizin firmanız için tasarlanacak olan websitesi içindir.

Web tasarım hizmeti alırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Hizmeti veren web tasarım firmasını sektörünüzle ile ilgili anahtar bilgiler verin.
  • Web Tasarım firmasının sizin için bir ön taslak oluşturmasını isteyin.
  • Eğer size hazır website yapacaklar ise ve kurumsal alanda hizmet veriyorsanız hazır site istemediğinizi söyleyin. Çünkü hazır websiteler 1 saat içerisinde kopyala yapıştır mantığı ile yapılan ve işgücü gerektirmeyen dijital hazır ürünlerdir ve bu yüzden tarafınıza bedava diyeceğimiz çok ucuz fiyatlara satılmaktadır.
  • Web Tasarım firmasına geliştirilip, yayınlanacak olan websitenizin SEO altyapısına uygun olup olmayacağını sorun.
  • Yapılmasını istediğiniz websitenin içindeki tüm bileşenleri ve hangi formların yer alacağını web tasarım firması tarafına belirtin.
  • Tabi en önemlisi markanız yok ve yeni bir firma açmayı planlıyorsanız aşağıda belirtilen satıra kurmak istediğiniz firmanın domain ismini yazarak o ismin satın alınmaya uygun olup olmayacağını, direkt kontrol edebilirsiniz.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.