İstanbul Yazılım Firmaları

Özel Yazılım Üretimi

İstanbul Yazılım Şirketleri ve Genel İşleyiş

DEV. Vadi Interactive yakında açılacak olan İstanbul Maslak ofisiyle kurumsal müşterilerinin hizmetinde olacak. İstanbul bildiğiniz gibi Türkiyenin metropolü ve nüfus olarak en kalabalık şehri, durum böyle olunca her geçen gün yazılım firmalarının sayısı artmaktadır. İstanbul nufüs yoğunluğundan dolayı, hizmet prensipleri ve müşteri portföyüyle Ankara ve İzmire göre çok daha fazla iş talebine açık bir yapıya sahip olduğu için İstanbul yazılım firmaları kendini ve takımlarını her geçen gün bir adım öte taşımaya çalışıyorlar. 

DEV. Vadi Ne ve Bizi farklı kılan nedir?

Markamız olan DEV. Vadi kısaca geliştirme vadisidir. Elbette ki biz bir Unicorn şirket yada çok ünlü bir medya prodüksiyon şirketi değiliz ama olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Güney ve Kuzey kıbrısta 40’ın üzerinde hizmet verdiğimiz toplam müşteri sayısı milyonları bulan şirketlerde geliştirdiğimiz yazılımlar 2019 dan beri kullanılıyor. 2020 de Ankarada kurulduğumuzdan beri çeşitli küçük ve orta ölçekli şirketlere Tasarım ve Yazılım hizmetleri verdik ve bu hizmetlerin kurumsallığını yükseltmeye ve yeni müşterilerimizede en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Ucuz Yazılım diye bir terim var mı?

Ucuz değil kopyala yapıştır yazılım vardır ve bundan dolayı fiyatları tarafınıza çok ucuz gelebilir. Lisansı sizin üzerinize olmayan hiçbir dijital ürün sizin değildir. Eğer özel yazılım yaptırıyorsanuz dünyadaki tüm yazılım şirketleri bizde dahil fiyatlar tarifesi tamamen döviz cinsi olarak hesaplanmaktadır.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.