Kurumsal Dijital Hizmetler

dijital ajans ankara

Dijital Hizmet ve Pazarlama Aşamaları

Dijital hizmetleri kurumsal bir bütünlük olarak ele alırsak,
Günümüzde freelance tek sektör üzerinden verilen veya dijital ajanslar gibi birçok farklı konuda tüm internet dünyasının hizmetlerini alabileceğiniz dijital yapı birimine dijital hizmetler adı verilir. Dijital hizmet birimlerini listeler halinde ve sırasıyla firmanız için en önemli unsurlardan başlayarak sıralayacak olursak

  • Firmanıza yada kurumunuza ait websiteniz olması gerekir, bunun içinde DEV. Vadi Interactive gibi ajans olarak dijital hizmet veren kuruluşlardan web tasarım hizmeti alabilirsiniz.
  • Kurumsal kimlik tasarımı, Logo, kartvizit, promosyon ürünleri ve katalog tasarımlarının yapılması ve firma mail adreslerinin uygun şemaya göre yapılandırılması
  • Daha sonra websiteniz üzerinden milyonlarca müşteriye ulaşmalısınız, bunun içinde DEV. Vadi Interactive gibi dijital hizmet veren ajanslardan arama motoru optimizasyonu yada arama motoru pazarlaması gibi hizmetler alabilirsiniz.
  • Sosyal medya yapılandırılmasının oluşturulması, dijital dünyada kullanıcıların yüzde 70 inin sosyal medyayı aktif olarak kullandıklarını varsayarsak, tarafımızdan bu konudada sosyal medya danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.
  • Bu hizmetleri teker teker farklı çalışma prensipleri olan kişilerden alacağınıza ALL in ONE mantığıyla çıktığımız bu yolda tarafınıza en iyi yazılım ve tasarım hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.