Mobil Uygulama Fiyatları

Ankara Mobil Uygulama Geliştirme

2022 Mobil Uygulama Fiyatları

Türkiyede 2022’nin ilk çeyreğinden sonra görülen döviz artışı ve sermaye piyasasındaki dalgalanmalar, yazılım sektöründeki fiyat politikalarındada ciddi fiyat değişimlerine neden olmuştur.

Günümüzde mobil uygulama yaptırmak istiyorum , diye bir sorgu arattığınız takdirde kurumsal olarak hizmet veren firmaların fiyatlarını dolar üzerinden verdiğini göreceksiniz, çünkü 2022 itibariyle yazılımcı maaşları artık birçok firmada dolar üzerinden verilmektedir. Hal böyle olunca yazılım firmalarıda müşterilerine dolar üzerinden fiyat vermek zorunda kalmıştır.

Türkiyede Fiyat Politikaları

Mobil Uygulama yaptırma planınız var ve bunu harekete geçirmek istiyorsunuz

Alacağınız tüm fiyatlar ciddi derecede değişkenlik gösterebilir ve yaptırmak istediğiniz mobil uygulama çok basit türde bir mobil uygulama ise minimum 12 000 – 20 000 usd gibi bir rakama tarafınıza maliyeti olacaktır.

Çünkü mobil uygulama geliştirdikten sonra arka planda işi ve güncellemeleri hiç bitmiyor desek yeridir, çok zor ve emek isteyen bir iş olduğunu tarafınıza bildirmek isteriz. Ülkemizde halen bu fiyatlar Avrupa ve Amerikadaki şirketleri için çok düşük seviyededir. Amerikada en basit türde aynı mobil uygulamayı yaptırma fiyatı 70.000-100.000 dolardan başlamaktadır.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.