Mobil Uygulama Tasarımı

Ankara Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulamalar Nasıl Tasarımı Nedir?

Mobil Uygulama Tasarımı kısaca UI ve UX tasarımı olarak ikiye ayrılır.
UI Tasarım yani User Interface design, bir uygulama yaptırmak istiyorsunuz, tüm fikir aklınızda fakat yaptırdıktan sonra cihazlarda mobil uygulamanız nasıl görüneceğini bilmiyorsunuz?
Bunun içinde Uygulama yapımına başlamadan önce UI tasarımı bu konuda uzmanlaşmış olan ekibimiz tarafından sizin için tüm detaylarına kadar çizilir ve daha sonra tarafınıza tıpkı uygulama bitmiş ve yayınlanmış gibi tarafınıza sunulur.
Kısaca UI tasarım bir mobil uygulamanın en önemli aşamasıdır. Çünkü UI tasarımı olmadan mobil uygulamada nasıl ilerlenicek, sayfa tasarımları ve nereye hangi bilgi yada özellik gelecek bilinemez veya proje çok karmakarışık bir hal alır.
UX Tasarım ise butonların sayfa yapısının müşteri veya kullanıcı tarafına en iyi ve basit, kolay anlaşılır bir biçimde düzen şemasının nasıl olması gerektiğini ifade eden tasarım tipidir.

UI Tasarım Fiyatları

UI tasarım fiyatları #Ankara veya #İstanbul gibi büyük ve merkez şehirlerde fiyat yapılanması olarak bu hizmeti veren firmalardan firmaya değişkenlik göstermektedir. UI tasarım genel olarak sayfa sayısına göre fiyatlandırılmaktadır.
1 İle 10 sayfa arası değişen bir Mobil Arayüz Tasarım fiyatı ortalama 4000tl -10000tl arasında firmalar bazında değişmektedir.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.