Bitirilen bazı Projeler ve Örneklerimiz

Geliştirilen Mobil Oyunlar

The Atlas of Lemuria, adventure tipi bir android uygulamasıdır, 2017 yılında...

Euren the Endless Runner, arcade tipi bir android uygulamasıdır, 2016 yılında...

Operation Wave, arcade tipi bir android uygulamasıdır, DEV. Vadi...

Wave Falcon 2, arcade tipi bir android uygulamasıdır, 2018 yılında...

28 ülkede satılan bir kitap olan King of the AMON! 'un mobil oyun versiyonu...

The Mechanism, puzzle tipi bir android uygulamasıdır, 2018 yılında DEV...

Project MESA, adventure puzzle tipi bir android uygulamasıdır, 2017 yılında...

Web Tasarım

Minoksi 3D Zemin Kaplama Websitesi

Automisyon AI Otomasyon Websitesi

AVAN Artworks Portfolio Websitesi

ALE Mühendislik Proje Websitesi

Geliştirilen CMS Yazılımları

DEV. Finans v2 Yazılımı

İç Mimari ve 3d Modelleme

Ankara Keçiören Hacı Ömer Tarman İlkokulu

Movita İtfaiye wifi Camera

Diş Polikliniği İç Mimari Tasarım

Basici Şarküteri İç Mimari Tasarım

Hukuk Bürosı İç Mimari Tasarım

Grafik Post Tasarım Örneklerimiz

İletişim Adreslerimiz

Haftaiçi ve Cumartesi günleri hizmetinizdeyiz. Bize ister telefon ile isterseniz mail yada anında mesaj için whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

Ankara Ofisimiz:

Address:

Şahin plaza İvedikköy Mah. No:245 Kat:1 No:14 06374 Yenimahalle/Ankara

İstanbul Ofisimiz en kısa süre içerisinde hizmetinizde olacaktır.

Tarafınıza En iyi geri bildirimi yapabilmek adına hizmet verdiğiniz sektörü belirtirseniz, sektörünüze uygun araştırmaları yapıp mailinize çok daha detaylı cevap verebiliriz.
24 Saat içerisinde tarafınıza geri bildirim tüm detayları ile yapılacaktır

S.S.S

#SEO bir diğer adıyla #Arama motoru görünürlük optimizasyonu 

Günümüzde yeni kurulan ve #internet sitesi trafiği az olan, büyümek isteyen, müşteri sayısını artırmak isteyen firmalar bu konuda hizmet veren #Profesyonel SEO ajansı arayışına girdiği hizmetler bütünüdür.

#Ankara SEO ajansı olarak tarafımızla iletişime geçtiğiniz takdirde, firmanızın kurumsallaşması ve website trafiğinizi artırmak için profesyonel ekibimizle tarafınız için en iyi hizmeti sunuyoruz.

SEO inanılmaz derecede emek isteyen zorlu ve yorucu bir iştir, tamamen hayal gücünüze bağlı olarak oluşturual yazılar ve Google algoritmasına göre yazılması gerekli olan div, main, p ve h tagları ile websiteniz trafiğiniz ve Google'da ilk sayfada çıkabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

SEO çalışmalarında hiçbir sonuç yüzde yüz garanti edilemez çünkü tamamen dijital dünyaya hükmeden Google arama motoru için tarafımızdan hizmet verilmekte ve Google algoritmalarının sitenizi nasıl crawl ettiğini bulmak rakip firma analizleri ve çok yorucu bir süreç sonrasında belli olabilmektedir.

#Ankara, #İstanbul, #İzmir gibi büyük illerimizde özellikle SEO hizmeti alan firmaların sayısında pandemi süresince inanılmaz artış yaşanmıştır.

DEV. Vadi Interactive olarak tarafınıza alabileceğiniz en detaylı ve #kurumsal SEO hizmeti sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

şehirden şehire ajanslar arasında farklılık görülebilmektedir.
Ankara web tasarım ajansları arasında genelde fiyatlar minimum 3500 tl den başlamaktadır, tabi bu websitelerin hepsi hazır website taslaklarından yapılmaktadır, fakat minimum fiyatlar sadece kemik yapı için veriliyor yani ek bir tasarım veya modül eklenti olmadan www.--.com şeklinde standart olarak görülebilecek ve birçok eksiği olan bir site olarak düşünebilirsiniz.
#istanbul web tasarım fiyatları ise Ankaraya göre daha pahalı, şuan minimum profesyonel hizmet veren bir ajans 5000-7500 tl den başlayan fiyatlar sunuyor.
Web tasarım fiyatlarında üst limit yoktur, istediğiniz tasarım ve modüle göre fiyatlar yüzbinlerce tl ye çıkabilir.
 
#izmir web tasarım fiyatları 
3. büyük şehir olan İzmir, Ankara ve İstanbul'un fiyat sıralaması olarak ortasındadır. Buradaki web ajanslarıdada fiyatlar 3000 tl den başlamaktadır.
 
diğer şehirlerde ise fiyatlar dünya ortalamasına göre çok düşük düzeydedir. Hal böyle olunca tasarım ajansı sadece aldığı ücrete baktığı sürece ortaya çıkan işte 3000 tl lik yada 5000 tl lik bir iş olmaktadır.
 
Bu yüzden kısaca diyebilirizki bir website yaptırırken ödediğiniz her kuruş kadar bir tasarım hizmeti alırsınız.
 
Bize sorarsanız Instagram, Facebook reklamlarında çıkan #web tasarım 1000 tl herşey dahil, gibi bir firmadan hizmet alacağınıza kendiniz hazır #wix site yapabilirsiniz.
Öncelikle kurumsal kimlik nedir?
Firmaların kurumsal kimlikleri başlıca
  • Logo Tasarım
  • Katalog Tasarım
  • Firma Fotoğraf ve Videoları
  • Promosyon Malzemeleri

gibi bir çok etmenden oluşmaktadır.

DEV. Vadi Interactive olarak tüm kurumsal kimlik tasarımlarınızı tasarlayabilir ve baskı alınmış bir şekilde tarafınıza sunabiliriz.

Kurumsal kimlik fiyatları ise yaptırılmak istenen tasarıma göre toplam tasarım fiyatları minimum 7000 tl + baskı maliyeti olarak başlamaktadır.

İlk olarak mobil uygulama yapabilmeniz için #Flutter, #Android Studio yada #Unity 3D platformlarını veya başka bir deyişle IDE leri bilmeniz gerekmektedir.
Daha sonra ise
  • Rakip Uygulama Analizi
  • Uygulamanın UI ve UX dizaynı
  • Teknik algoritmanın oluşturulması
  • Uygulamanın tasarımlarının bitirilmesi
  • Gerekli olan IDE ile uygulamanın yazılmaya başlanması ve bitirilmesi
  • Yayınlama Süreci

basamaklar temel uygulama yapım aşamalarıdır.

Dünyanın en büyük metropollerinden #İstanbul da yüzlerce yazılım firması bulunmaktadır.

Son gelen E ticaret devi #amazon'un İstanbulda ofis açmasıyla birlikte, #ekşi sözlük, #hepsiburada, #trendyol ile birlikte, İstanbul birçok büyük yazılım firmasına ev sahipliği yapmaktadır.

#Ankara yazılım firmaları ve #İstanbul yazılım firmaları kurumsal alanda diğer şehirlere göre çok daha üstün kurumsal hizmet vermektedir.

DEV. Vadi Interactive olarak yakında açılacak olan İstanbul ofisimize  firmanızın dijital gereksinimlerini ve markanızın yüzbinlere ulaşmasında rol almayı umuyoruz ve istediğiniz zaman görüşmek isteriz.

DEV. Vadi Interactive olarak tarafınız için istediğiniz türde geliştirip yayınlayabiliriz.

Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde alanında çok başarılı birçok yazılım geliştirme firması bulunmaktadır.

Yazılım geliştirme firması derken, bu firma bir #oyun geliştirme firması yada #mobil uygulama geliştirme şirketleri veya #CMS yazılım yapan bir firmada olabilir

DEV. Vadi Interactive olarak tarafınız için istediğiniz türde geliştirip yayınlayabiliriz.

Shader yani gölgelendirme, kaplama bir modelin yada #iç mimari tasarımdaki güneş ışığının parkelere vurduğu an parkenin gözünüze nasıl yansıyacağı, kısacası 3D dünyasındaki "adamlar yapmış" dedirten kaplamaların tümüne shader denir.

#Oyun geliştirme ve tasarımı yapanlar, #İç mimarlık hizmeti veren firmalar gibi birçok firmanın profesyonelliğe giden ilk adımı shader kullanımını çok iyi bilmekten geçer.

DEV. Vadi Interactive olarak yayınladığımız shader kütüphanesinden eğitimlerimizi okuyabilirsiniz.

Başlıca site trafiği ölçme yöntemleri

gibi bir çok platformdan oluşmaktadır. Bu platformlara kayıt olarak ve websitenizi yukarıda belirtilen platformların size sağlayacağı html kodları ile sitenizi bağlayıp anlık dakikalık saatlik yada günlük, haftalık site takibini yapabilirsiniz.

Diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi, bu sadece #profesyonel SEO hizmeti ile mümkündür.
Sektörünüze en uygun anahtar kelimeler ve rakip firma analizleri yapılarak 2-6 ay arasında site trafiğinizde çok ciddi oranda artış yaşanabilir, bunun sonucunda gelen trafik sonrası Google sizi ilk sayfalarda göstermeye başlar. 
Bir websitenizin olduğunu düşünelim. Bizim açımızdan bu sorunun yanıtı;
#Ankara, #İstanbul, #İzmir deki tüm müşterilerimize yıllık hosting+domain+SSL sertifika ücretinin ödenmesi şeklinde yenileme yapıyoruz.
Ortalama iyi bir hosting firmasında alınan iyi bir #hosting hizmeti ücretinin yıllık 1500 tl ye kadar çıkabileceğini hatta dolar kurlarından dolayı aşabileceğini düşünürsek, #domain fiyatları ise tamamen dolar kuruna endeksli olduğu için ortalama 1 yıllık yenileme ücretinin 1750-2000 tl olduğu sonucuna varılır.

Dijital ortamda bir mağaza açmak istiyorsanız,

ve istediğiniz mağaza kiralık olacaksa bunun en iyi örneği #shopify olmaktadır. Taklitlerinden kesinlikle sakının.

Eğer açacağım mağaza benim olsun derseniz #Ankara, #İstanbul, e-ticaret website hizmetleri sizin mağazınızı yani e ticaret websitenizi tasarlayıp, ürünlerinizin fotoğraflarını videolarını çekip SEO altyapısına uygun bir şekilde en iyi hosting hizmeti ile birlikte yayınlayabiliriz.

Logonuzu 3 boyutlu hale getirip linkteki gibi bir 3D Video animasyon yapmak, örneğin;
 
Bu tip bir marka logo animasyonun fiyatı ortalama 1000 tl ile 10000 tl arasında değişmektedir, Videoda oluşan işyükü ve video süresine göre ücretler değişmektedir.
 
Google'a en çok sorulan sorulardan biri fakat SEO dijital dünyanında ötesinde çok daha dijital bir hizmettir.
Tamamen SEO hizmeti veren firmanın hayal gücüne kalmış olan eşsiz benzersiz çalışmalar, website trafiğini artırarak zamanla Google da ilgili anahtar kelimeler yazıldığında sizi en üst sıraya çıkarabilir.
Çıkarabilir diyoruz çünkü SEO da hiçbir zaman hiçbirşey kesin yüzde 100 değildir. Değişen algoritmaları Google'nin paylaşmamasından dolayı SEO ajansları hergün farklı SEO çalışmalarını denemektedirler.
Kısacası SEO tamamen çok çalışma ve sabır işidir.

Hazi hazırda yayınlanmış olan websiteniz üzerinde yapılan SEO çalışmasıdır, SEO ajansı ilgili keywordler ile alakalı resimler, başlıklar ve yazılar üretir bu çalışmalar aylarca sürebilir ve web tasarım hizmeti aldığınız firmaya SEO ajansı direktifler vererek sitenizde tümden bir değişikliğe gider.

Sayfa hızı, tasarım yapısına göre sıfırdan sitenizi tekrardan tasarlatabilirsiniz SEO hizmeti aldığınız firmaya.

DEV. Vadi olarak profesyonel Web tasarım, SEO hizmeti ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri ile 7 gün 24 saat tarafınız için en iyi sonuç için çalışırız.

#Ankara, #İstanbul, #İzmir genel olarak baktığımızda web tasarım fiyatları minimum 4000 tl ile 25000 tl arasında değişmektedir.
 
Dijitalde ne kadar ücret öderseniz, karşılığını ona göre alırsınız ne bir eksik ne de bir fazlası
Modül sayıları ve oluşturulan formlara göre sitelerin ücretleri değişmektedir.