SEO Fiyatları

Arama Görünürlük Hizmetleri

2022 SEO Fiyatları Nedir?

2022’de döviz kurlarının ciddi derecede yükselmesiyle beraber dijital alandaki hizmet fiyatlarıda aynı oranda artış gösterdi.
Öncelikle SEO hizmetine ihtiyacınız var mı? Bu sorunun cevabını eğer hizmet verdiğiniz website üzerinden istediğiniz trafik akışına, ziyaretçi sayısına ve en önemlisi yeni müşteriler edinemiyorsanız. Cevabımız Evet kesinlikle bir SEO hizmeti veren ajans ile iletişim kurmalısınız.
Tarafınıza mağdur olmamanız adına birkaç SEO hizmeti ipuçları verelim.

  • SEO Hizmet süreci hizmeti veren ajans bakımından çok zor meşakatli bir süreçtir, ajanslar SEO hizmeti ücretleri bakımından yapacakları tüm adımlar için ayrı bir ücret alır.
  • Siteniz için trafik akışı ve oranlar hesaplanır, günlük, haftalık, aylık ziyaretçi sayısı gibi ve bu rakamları artırmak için websiteniz için içerik üretilir. Anahtar kelime araştırmaları, Image SEO gibi türlü türlü araştırmalara girilir
  • SEO hizmeti 1 aylık olamaz çünkü hiçkimse 1 ayda SEO hizmeti verip karşılık alamaz. Bu yüzden SEO hizmeti minimum 3 aylık periyodlar halinde alınır.
  • 2022 itibariyle kurumsal SEO Hizmet fiyatları aylık olarak 15000 tl ile 40000 tl arasında değişmektedir. Bu alacağınız kurumsal hizmet fiyatıdır. Kişiden kişiye daha düşük yada çok daha yüksek olabilir.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.