Yazılım Geliştirme Fiyatları

Özel Yazılım Üretimi

Türkiyede Yazılım Geliştirme Fiyatları

Yazılım üretimi 2023 yılına yaklaşırken Türkiyede ciddi bir sektöre dönüşmüştür, çünkü artık birçok kurumsal şirket kendi için özel geliştirilen yazılımlar kullanmaktadır
Piyasada Yazılım şirketleri genellikle e-ticaret paketleri yada stok yönetim yazılımlarını kendileri geliştirerek potansiyel müşterilerine uygun fiyatlara kiralama yoluna başvurmaktadır.

Fakat DEV. Vadi Interactive olarak yazılımları kiralayarak kullanma fiyatlarından ziyade tamamen size veya şirketinize ait olacak olan lisanslı yazılım geliştirme fiyatları nedir? Sizin için bilgi ve tavsiye amaçlı derledik.

Özelleştirilmiş Yazılım Fiyatları

Öncelikle Ankara, İstanbul veya Sanayi bölgelerinde hizmet verdiğiniz büyük fabrikalar yada kurumsal toptan satış yaptığınız üretim ve son kullanıcıya hitap eden firma yetkilisiyseniz kesinlikle firmanıza özel bir yazılım yaptırmak zorundasınız tabi eğer sektörde dahada büyük olmak istiyorsanız.
Peki neden? Çünkü rakipleriniz üretim ve ürün pazarlama şirketlerinde yüzde 80 oranında kendi geliştirdiği yazılımları kullanıyor.
2022 yılı itibariyle lisansı tarafınıza ait olacak bir yazılım geliştirme fiyatları ortalama olarak 20.000 dolar’dan başlamaktadır. Fiyatların bu kadar pahalı olmasının nedeni yaptıracağınız yazılımın güvenlik, bakım ve güncelleme hizmetlerinin hep ardı ardına süresiz olarak devam edecek olmasıdır.

Ucuz Yazılım geliştirme diye birşey var mı?

Kesinlikle yoktur çünkü güncel ekonomik sebepler, senior yazılım mühendislerinin maaş skalaları vs maliyet yazılım şirketleri için her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden eğer biri size ben şu kadara yaparım diye diğer firmalar tarafından verilen fiyatlara göre çok daha düşük oranda bir fiyat verirse, kesinlikle itibar etmemenizi öneririrz.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.