Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri Ankara

Dijital Pazarlama​

Son 20 yıldır dijital pazarlama dünya genelinde çok fazla talep görmüştür geçtiğimiz 19 yıl aslında dijital pazarlamaya geçiş süreciydi, 2022 de görüyoruz ki pandemi etkisiyle ve sonrasında şirketler dijital pazarlama ajanslarının yolunu tutmuştur ve birçoğu ciddi derecede etkileşim almış, müşteri sayısını ciddi derecede aratırmıştır.

Dijital Pazarlama Türleri Nelerdir?

Başlıca dijital pazarlama türleri;
  • SEO Hizmetleri
  • Google Adwords, Yandex Direct reklam çalışmaları
  • Facebook, Instagram reklam ve anahtar kelime çalışmaları
  • PR hizmetleri
  • Sosyal medya tasarım ve belirlenen sayfaya trafik çekme çalışmaları
gibi geniş alanlara yayılmış bölümlerdir.

Dijital Pazarlamada başarı oranı nedir?

Dijital dünyada alacağınız pazarlama hizmeti sonrası sonuç ne olur sorusuna cevap verecek olursak, iyi bir ajans ile anlaştığınız taktirde veya DEV. Vadi ile sizin istekleriniz ve hedeflediğiniz sonuçlar yani kısaca müşteri çekme anlamında yapılacak olan tüm raporlamalar ve tarafınıza gelecek olan müşteri telefonları ile pazarlama stratejisinin başarılı olup olmadığına sizin karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Dijital pazarlama fiyatları nedir?

Yukarıdaki dijital pazarlama türlerinde belirttiğimiz alanlarda yapılan platforma göre dijital pazarlama hizmet fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda genel veya net bir bilgi verilemez çünkü istediğiniz ve pazarlama hizmetini ne kadar süre alacağınız ücretleri belirleyen en önemli etkendir.
Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.