Kartvizit Tasarım Hizmetleri

DEV. Vadi İletişim

Kartvizit Tasarım Nedir?

Firmanızdaki pozisyonunuzu ve firmanın hizmet verdiği sektörü müşterilerinize en yüksek kurumsal algıyı bırakmak için tasarlanan iletişim kartlarına verilen isme kartvizit denir. Kartvizit Tasarımı ise müşterileriniz için tarafınız adına en basit ve en etkili yöntem ile belirlenen boyutlarda kart üzerine tasarım yapılması işlemidir.

Kartvizit Tasarımı nasıl yapılır?

    • Kartvizit tasarımı yapılacak olan kişinin tüm iletişim bilgileri alınır
    • Kişinin talepleri doğrultusunda renkler ve font tipi seçilir
    • Illustrator yada Coreldraw gibi programlarda seçilen font yazı tipleri ve renk paletlerine göre taslak 1-3 arası kartvizit taslağı hazırlanır
    • Kartvizit tasarımı yapılacak olan müşteri seçtiği taslak üzerinden gidilerek son bir düzenleme daha yapılır
    • Baskıya Hazır hale getirilir ve vektör formatlı dosya müşteriye yollanır.

Kartvizit Tasarım Fiyatları

Kartvizit tasarım fiyatları değişken olmakla birlikte aynı tasarımdan yola çıkarak 1-5 kullanıcısı olacak bir kartvizit tasarımı ortalama 1000 tl ile 2500 tl arasında değişmektedir.

Tarafımız ise DEV. Vadi Interactive olarak tamamen sizi dinliyor sektörünüzü inceliyor ve bunların doğrultusunda minimum 3 gün sürecek şekilde kartvizit tasarımınızı tarafınıza gönderiyoruz, isterseniz anlaşmalı olduğumuz matbaalar ile baskı alınmış şekildede kartvizitlerinizi tarafınıza baskılayıp gönderebiliriz.

#Ankara Kartvizit Tasarım yapan firmalar #İstanbul Kartvizit Tasarım #Kartvizit tasarım nasıl yapılır? #Kartvizit tasarım fiyatları 2022

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.