Logo Tasarım Hizmetleri

Logo Tasarım Ankara
#Ankara Logo Tasarım yapan firmalar #İstanbul Logo Tasarım #Logo tasarım nasıl yapılır? #Logo tasarım fiyatları 2022

Logo Tasarım Nedir?

Bir şirketin kurumsal kimliğini, yaptığı hizmetleri ve hizmet sloganını grafiğe dökme sanatıdır. Logonuz sizi ne kadar iyi tanımlıyorsa karşı tarafta bıraktığınız algı aynı derecede fazla olmaktadır.

Logo Tasarım nasıl yapılır?

    • Logo tasarımı yapılacak olan firmanın hizmet verdiği sektör ayrıntılı bir şekilde incelenir.
    • Daha sonra logo tasarımı yaptıracak olan firmanın talepleri dinlenir
    • Illustrator yada Coreldraw gibi programlarda incelemesi yapılan hizmet verilen sektörün tasarımıcının kurgu gücüne göre 1 ile 10 arasında taslak hazırlanır ve tasarımı isteyen firmaya taslaklar sunulur
    • Taslaklardan seçilen için iyileştirmeler yapılarak logo son halini alır ve tasarım talep eden firmaya vektörel format olarak tasarım dosyası gönderilir.

Logo Tasarım Fiyatları

Öncelikle logo tasarımı zaman isteyen ve tasarımcıyı bir hayli zorlayan kurgu sanatıdır. Günümüzde sosyal medyada 100 tl ye 200 tl ye logo yaptığını söyleyen kişi yada kurumlara inanılmamalıdır çünkü bu kişiler yada firmalar hali hazırda olan internette ve ellerinde bulunan logo tasarımları değiştirerek yeni bir logo yapmış gibi tarafınıza sunmaktadırlar. Dijitalde yaptıracağınız tüm işler verdiğiniz ücret kadar tarafınıza hizmet olarak gelir. Örnek olarak diyelim ki 100 tl ye firmanıza logo yaptırdınız ve 1 saat içerinde logonuzu tasarladığını iddia eden kişi yada firma size logo tasarım dosyasını teslim etti. Sizde logoyu beğendiğiz ama verdiğiniz fiyat sadece o 1 saat içindi, eğer başka bir örnek isteyecek olursanız logo tasarımını yapan kişi yada firma sizden ayrı bir ücret talep edecekti. Çünkü yazılım ve tasarımda ücretler hep zaman üzerinden belirlenir. Tarafımız ise DEV. Vadi Interactive olarak tamamen sizi dinliyor sektörünüzü inceliyor ve bunların doğrultusunda minimum 3 gün sürecek şekilde firmanızın logo tasarım sürecini tamamlıyoruz. 2022 itibariyle kurumsal olarak hizmet veren firmaların logo tasarım ücretleri 1500 tl ile 10000 tl arasında değişmektedir.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.