Organik Trafik Artırma Hizmetleri

Arama Görünürlük Hizmetleri

Organik Trafik Nedir?

Websitenizin toplam görüntülenme sayısında birçok etmen sözkonusudur, sosyal medya ve paylaşımlarınız üzerinden gelen trafikler, direkt link ile anlık gelen trafikler ve en değerlisi olan Google yada arama motorları aramalarından gelen organik trafik yani organik sizi arayarak bulan ziyaretçi sayısıdır.

Organik Trafik Nasıl Artırılır?

Öncelikle sitenizin header, body ve footer kısımlarının düzenlenmesi hatta yeniden yapılanması gerekecektir, doğru anahtar kelimeleri doğru yerde kullanmalı ve yapılandırdığınız sayfaları Google search console üzerinden tanıtıp Google botlarının crawl etmesini sağlamanız gerekiyor. Tüm bu zorlu süreçten sonra Google analytics üzerinden sitenize gelen ve potansiyel müşteri adayları tarafından arama yapılan bölümleri tekrar incelemeniz ve sonrasında organik trafiğin az olduğu sayfalarda arama yapan kişinin daha fazla kalması için her sayfa üzerinde ayrı bir SEO çalışması yapılması gerekmektedir.

Organik Trafik Artırma Fiyatları

Organik trafik artırma yani SEO hizmetleri fiyatları bu hizmeti veren her bir dijital pazarlama ajansı için değişkenlik göstermektedir.
Bu çalışmalar minimum 3 aylık periyodlar olarak yapılmaktadır ve aylık olarak ücretlendirilmektedir. Basit anlamda raporlama sürecinin dahil olduğu ve sektörünüzün en ince detaylarına kadar araştırıldığı 1 aylık SEO Ücreti 15000 tl ile 50000 tl arasında değişmektedir. Tarafınıza bu çalışma sonrasında gelecek potansiyel müşteri saysını kattığınızda bu rakamlar Türkiye şartlarında kurumsal hizmet veren şirketlerin normal ücret tarfileridir.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.