Endüstri Analiz Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri Ankara

Endüstri Analiz Hizmetleri Nedir?

Endüstri analiz hizmetleri kısaca hizmet verdiğiniz sektör ile ilgili rakipleriniz ile ilgili teknik bilgi toplama işlemidir.
Hizmet verdiğiniz sektörde yükselmek için tarafınıza verilen teknik öneriler ve firmanızın dijital ihtiyaçları için verilen şemalardır, peki;

Endüstri Analiz Hizmetine ihtiyacınız var mı?

Verdiğiniz hizmet yada ürünleriniz satışları piyasadan bağımsız olarak düştü ise, kısaca bu sadece sizin firmanıza özel bir durum ise ve sizinle aynı hizmeti veren rakip firmalar yükselmeye devam ediyorsa, rakip firmalarınız dijital dünyada yeni çalışmalara başlamış ve bu çalışmaların meyvelerini topluyorlar olabilirler. Tıpkı rakipleriniz gibi sizinde artık dijital dünyada görünür olmak ve milyonlarca potansiyel müşterinize sesinizi duyurmanız gerekmektedir. Bunun içinde ilk olarak teknik olarak endüstri analiz hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Rakip firma analizleri, teknik SEO ve sosyal medya hesaplarının yönetimi, dijital reklam yayınları ve diğer tüm dijital ihtiyaçlar karşılaştırılmalı olarak tarafınıza şemalar halinde sunulması işlemidir.

Endüstri Analiz Hizmet Fiyatları

Bu sabit bir hizmettir. Bu hizmeti tarafınız aldıktan sonra belirlenen süre içerisinde tarafınıza yukarıda belirttiğimiz ve daha fazlası şemalar halinde raporlanıp yollanacaktır. Tek defaya mahsus bir hizmet olduğundan dolayı tarafımızda güncel fiyatları 18000 tl+ KDV olarak belirlenmiştir.

Linkedin sayfamızı takip ederek en son gelişmelerden haberdar olun.

Paylaşım Linkleri

Bitirdiğimiz Bazı Projeler ve Örneklerimizi buradan

İnceleyebilirsiniz.